Bedfellows – jak vás minuta donutí spát týden o samotě

0
27.9.2015 at 21:29  •  Posted in Krátké filmy by  •  0 Comments

Kraťas definuje často skloňované zamrazení. Po něm si postel raději na nějaký ten čas přivlastníte pro sebe.

Drew Daywalt. Pro YouTube komunitu známý především díky svému kanálu DrewDaywaltFearFactory, který nedávno přejmenoval čistě na své jméno. Autor několika desítek hororových kraťasů včetně mnoha neoriginálních či zpackaných. Na kontě má ale i pořádné nerváky a mezi ně se rozhodně může zařadit Bedfellows. Důkazem, že se Daywaltovi v tomto případě zadařilo, budiž cena Chiller-Eyegore za nejlepší krátký film.

     Minuta, která dokáže řádně pocuchat nervy a efektivně jako lusknutím prstu v daný moment rozbuší divákovo srdce. Daywalt přichází s krátkými, údernými pointami, ze kterých zamrazí až v dolní části zad a Bedfellows mezi ně rozhodně patří. Nedojde-li vám po zhlédnutí odvaha, můžete se ještě nechat potrápit jeho dalšími vydařenými kousky jako Five Minutes Earlier, The Closet či Suicide Girl.

 

Přečteno: 269x

Tomáš Hegedüš

Zbožňuje zajímavě vyprávěné snímky, a je tedy zákonitě Nolanofil, rovněž nekompromisní odpůrce spoilerů. Filmy pro něj nejsou únikem z reality, ale branou za hranice jeho fantazie. Žánrově zaměřen na psychologické thrillery a horory, špetkou akce nebo sentimentu ovšem nepohrdne. Na Moviscreen píše od roku 2013.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Starší příspěvky:
REDAKČNÍ STŘIŽNA: Na vocasu komety z Transylvánie až na Everest

Redakční střižna je vaším průvodcem po premiérách tohoto týdne. Ve stručném glosáři si prosvištíme nabídku kin a napovíme, která z...

Zavřít