Bulvární momentka: Dlouhodobá dovolená pro Kristen Stewart

0
28.10.2014 at 19:19  •  Posted in Novinky by  •  0 Comments

Brzký odchod do hereckého důchodu?  Kristen Stewart se chce pustit do sochání a psaní.

 

     Čtyřiadvacetiletá hvězda ságy Stmívání končí na nějaký čas s herectvím. Na filmových plátnech budeme moci spatřit její bezduchý výraz s pootevřenými ústy naposled příští rok ve špionážní komedii American Ultra; ve filmu o návrháři bot Big Shoe nebo ve sci-fi Equals . Aktuálně se v kinech s Kristen v hlavní roli objevuje válečné drama o věznici v Guantanamu s názvem Camp X-Ray. Tady se povedlo zakrýt její legendární výraz armádní kšiltovkou.

     Otázkou zůstává, jak dlouho Kristen neuvidíme. Sama herečka má již dost herectví a chce se, dle vlastních slov, začít věnovat sochařství a psaní poezie. Údajně pracuje také na vlastním krátkometrážním snímku. Pro nezaujatého pozorovatele to však spíše vypadá tak, že si chce pořádně užít svých vydělaných peněz a udělat si několikaroční luxusní prázdniny vyplněné nicneděláním, no neberte to.  Také se díky tomu chce částečně zbavit své popularity a sejít z předních stránek bulváru. Zajímalo by mě, jestli bude pobírat podporu v nezaměstnanosti.

     Na druhou stranu je třeba přiznat fakt, že se Kristen za poslední léta činila. Jenom za minulé dva roky má na svém kontě úctyhodných sedm filmů, takže odpočinek to je zasloužený a kdekým i s nadějemi vyhlížený. Takže příští rok oficiálně naposled a pak už maximálně jen v nějakých odtajněných domácích videích.

Přečteno: 902x

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Starší příspěvky:
Škatuláci – sympatické ohyzdnosti

Přírůstek podvyživené sekce loutkových animovaných filmů zkouší vytvořit dětské idoly z trolových bufeťáků.      Snad i ten nejšpatnější loutkový film...

Zavřít