Bulvární momentka: Dlouhodobá dovolená pro Kristen Stewart

28.10.2014 at 19:19  •  Posted in Novinky by

Brzký odchod do hereckého důchodu? Kristen Stewart se chce pustit do sochání a psaní.

 

Čtyřiadvacetiletá hvězda ságy Stmívání končí na nějaký čas s herectvím. Na filmových plátnech budeme moci spatřit její bezduchý výraz s pootevřenými ústy naposled příští rok ve špionážní komedii American Ultra; ve filmu o návrháři bot Big Shoe nebo ve sci-fi Equals . Aktuálně se v kinech s Kristen v hlavní roli objevuje válečné drama o věznici v Guantanamu s názvem Camp X-Ray. Tady se povedlo zakrýt její legendární výraz armádní kšiltovkou.

Otázkou zůstává, jak dlouho Kristen neuvidíme. Sama herečka má již dost herectví a chce se, dle vlastních slov, začít věnovat sochařství a psaní poezie. Údajně pracuje také na vlastním krátkometrážním snímku. Pro nezaujatého pozorovatele to však spíše vypadá tak, že si chce pořádně užít svých vydělaných peněz a udělat si několikaroční luxusní prázdniny vyplněné nicneděláním, no neberte to. Také se díky tomu chce částečně zbavit své popularity a sejít z předních stránek bulváru. Zajímalo by mě, jestli bude pobírat podporu v nezaměstnanosti.

Na druhou stranu je třeba přiznat fakt, že se Kristen za poslední léta činila. Jenom za minulé dva roky má na svém kontě úctyhodných sedm filmů, takže odpočinek to je zasloužený a kdekým i s nadějemi vyhlížený. Takže příští rok oficiálně naposled a pak už maximálně jen v nějakých odtajněných domácích videích.