LETNÍ SOUTĚŽ – 5. kolo: Imaginárium vs. Poslední pokušení Krista

21.9.2013 at 10:55  •  Posted in Novinky by

Léto skončilo a to filmové na Moviescreenu vstupuje do posledního soutěžního kola.

 

Ve spolupráci s distributorem H.C.E., který v kinech uvádí snímky Oggy a škodíci a Lovelace: Pravdivá zpověď královny porna, jsme pro vás připravili VELKOU LETNÍ SOUTĚŽ o atraktivní filmové tituly na DVD! Pečlivě jsme vybírali z více než 700 filmů, abychom potěšili fanoušky různých režisérů, herců a žánrů.

ZNÁTE NEJHORŠÍ A NEJLEPŠÍ FILMY ROKU 2012?

Jak soutěžit

První čtyři kola jsou za námi, nyní jdeme hrát popáté! Soutěžíme (pouze) na našem facebookovém profilu. Podmínkou je, abyste správně zodpověděli na soutěžní otázku a napsali, o který ze dvou filmů máte zájem.

Páté kolo soutěže trvá od 22. do 29. září 2013 a soutěžíme o Scorseseho kontroverzní klasiku s Willemem Dafoem Poslední pokušení Krista (1988) a novější dílo Terryho Gilliama Imaginárium dr. Parnasse(2009). Soutěžní otázku naleznete na našem Facebooku.

V prvním kole jste soutěžili o Wrestlera (2008) a Fightera (2010). V druhém jsme rozdali Zkrat (2011) a dramedii Bez kalhot. Ve třetím kole byly výhrou DVD Donnie Darko a Patrola. Čtvrté zahrnovalo Nedotknutelné a Orla Deváté legie.

Vylosovaní výherci budou kontaktováni. Specifikace disků naleznete na stránkách H.C.E.

Hodně štěstí!

soutez_dvd_parnass_jezis

Podmínky soutěže

DVD zasíláme doporučeně nejpozději do dvou týdnů po zveřejnění jména výherce a pouze na adresy v ČR. Po dohodě je možné osobní předání v Praze. Po vyhlášení výherce pošle co nejdříve svou poštovní adresu na redakční e-mail moviescreencz(zavinac)email.cz. Adresa bude využita pouze pro účely zaslání výhry a nebude předána třetí straně. Na výhru nevzniká žádný právní nárok a není možné vymáhat finanční náhradu. Každý účastník může za celou soutěž vyhrát pouze jedenkrát, může však soutěžit celá rodina. Ze soutěže jsou vyloučeni členové redakce a jejich rodinní příslušníci. Falešné profily budou z losování vyřazeny. Pokud máte dotazy, obraťte se na nás.

Tags: , ,