Ambition – vizuální hostina od režiséra Zaklínače

0
22.11.2015 at 23:48  •  Posted in Krátké filmy by  •  0 Comments

Mise Rosetta z budoucí perspektivy – síla ambicí, tvrdohlavosti a velkolepého marketingu.

Přesně před rokem dosáhla Evropská kosmická agentura ESA pozoruhodného úspěchu. Její sonda Rosetta se po desetileté misi, během které několikrát prolétla kolem Země a Marsu, jako první v historii dostala na oběžnou dráhu komety. 12. listopadu 2014 pak Rosetta vypustila na kometu modul Philae, jehož dosednutí sice nebylo zcela úspěšné, přesto se mu podařilo odeslat k Zemi dost zajímavých informací. ESA si tuhle velkou událost marketingově pohlídala. Média byla loni téhle události plná a peníze se našly i na ambicioznější propagaci – krátký film, který měl Evropany přesvědčit, že kosmickou agenturu potřebují. Pro tuhle reklamu agentura našla ideálního režiséra.

   Tomek Bagiński – to jméno si zapamatujte. Za sebou má dlouhou řádku převážně animovaných a převážně výborných kraťasů, před sebou pak opravdu velký projekt. Na rok 2017 chystá velkofilm o slavném zaklínači Geraltovi, hrdinovi románů Adrzeje Sapkowského i počítačových her od studia CD Projekt RED. Má na to, aby uspokojil náročné fandy téhle transmediální fantasy ságy? Posuďte sami.

 

Přečteno: 225x

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Starší příspěvky:
Hunger Games: Síla vzdoru 2. část – vzhůru na Kapitol

Hladové hry skončily, hlad po řádném zakončení přetrval.    Hunger Games byly, jsou a budou hitem, ať si kterýkoliv filmový...

Zavřít