The Expert – také po vás v práci požadují nemožné?

0
29.11.2015 at 17:49  •  Posted in Krátké filmy by  •  0 Comments

Znáte to. Na firemní poradě zazní jednoduché zadání. Problém nastává ve chvíli, kdy se o něm začne diskutovat…

   Krátký komediální film Laurise Beinertse je tak jednoduchý, až je geniální. Najde se v něm totiž každý z nás, kdo někdy vysedával dlouhé hodiny na poradě, v níž se diskutovaly zdánlivé banality a padaly dotazy z úst lidí, kteří absolutně nechápou, o čem se mluví.

Stejné je to i v případě tohoto krátkometrážního snímku. Jednoduchý úkol nakreslit sedm červených čar se začne nečekaně komplikovat. Bylo by možné nakreslit tyto čáry modrým inkoustem? Potřebovali bychom sedm čar a všechny kolmé na sebe navzájem. A není možné tyto čáry nakreslit ve formě kotěte? A jak si s nesmyslnými požadavky poradí „náš expert“? Dozvíte se ve filmu.

Přečteno: 1348x

Kamila Steinbachová

Moviescreen je pro ni ideálním místem, kde může propojit svou lásku k filmům i ke psaní. Snaží se na každém snímku nacházet spíše jeho kladné stránky, ale dokáže být rovněž velmi nekompromisní, když se dílo skutečně nepovede. Vyžívá se ve fantasy, komiksech a historických filmech i seriálech a ráda si otevře knihu nebo komiksový sešit. Do Moviescreenu nastoupila v roce 2013.
Kamila Steinbachová

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Starší příspěvky:
Výběr italských plodů promítne třetí ročník filmového festivalu

Nejprve v pražské Lucerně, následně i v brněnské Scale se představí celkem devět italských filmů v rámci středoevropské přehlídky Mittel Cinema Fest. Mezi...

Zavřít