The Root of the Problem – pořebujete vytrhnout zoubek?

0
1.11.2015 at 15:53  •  Posted in Krátké filmy by  •  0 Comments

Chystáte se k zubaři? Máte problém s osmičkami? Potom byste měli náš nedělní kraťas tentokrát vynechat. Nebo se před tím nezapomeňte nadýchat trocha rajského plynu.

 

The Root of the Problem (2012) neboli Kořeny problému se odehrávají v 50. letech a zobrazují spořádanou ženu z domácnosti čekající v zubařské ordinaci. Zase se jí ozývají ty zadní stoličky a už se s tím vážně musí něco dělat. Muž ve vedlejší místnosti se na zákrok chystá před ní a vypadá ještě daleko nervózněji. Jsou to všechno jen plané obavy nebo je tahle ordinace skutečně místo hrůzy a křiku, kde doktor uspokojuje své sadistické choutky?

   Třináct minut dlouhý film režíroval Ryan Spindell, tvůrce krátkometrážních hororů, s kterými objíždí některé menší festivaly. The Root of the Problem se dostalo pozornosti hlavně na Tribeckém filmovém festivalu, ale podle stránek produkční společnosti Trapdoor Pictures byl uveden na mnohem větším počtu přehlídek. Nabízí příjemné mrazení a gore efekty, za které by se nemusel stydět celovečerní snímek s rozpočtem milionů dolarů. Tak si najděte chvilku, otevřete pusu a udělejte “Ááá”!

Přečteno: 127x

Marek Koutesh

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Starší příspěvky:
REDAKČNÍ STŘIŽNA: Nájemní vrazi na český a americký způsob

Redakční střižna je vaším průvodcem po premiérách tohoto týdne. Ve stručném glosáři si prosvištíme nabídku kin a napovíme, která z...

Zavřít