Chceš to taky? Fakulta informatiky MU ještě hledá soutěžní filmy

3.4.2016 at 20:01  •  Posted in Festivaly, Novinky, Svět filmu by

Po šestnácté chystá Fakulta informatiky Masarykovy univerzity v Brně filmový festival a ještě týden zbývá na přihlašování snímků.

 

Chceš to taky? Tak zní letošní motto Filmového festivalu Fakulty informatiky Masarykovy univerzity. Přehlídka se letos uskuteční 20. května, a to nově nejen v prostorách Fakulty informatiky na Botanické, ale i v Univerzitním kině Scala. Navštívit jej tak může dohromady více než tisíc diváků.

Na festivalu se budou promítat jak filmy studentů předmětu ,,Produkce audiovizuálního díla“ vyučovaného každoročně na Fakultě informatiky, tak filmy externí, které natočili studenti mimo tento předmět a které je možné stále – do 10. 4. 2016 do soutěže přihlásit. Své filmy mohou přihlašovat jak současní studenti, tak absolventi Masarykovy univerzity. Filmy se registrují přes rezervační systém filmové laboratoře Lemma.

Filmy budou sice krátké – se stopáží do osmi minut, o to větší však budou mít spád a více napínavých dějových zvratů. Filmy v soutěži pak bude posuzovat hlasováním odborná porota, ale anketou vyberou své favority i diváci. Samozřejmostí bude po promítání i afterparty, o které se více informací dozvíte již brzy.

Chcete to taky? Chcete se pobavit a proniknout do světa za kamerou? Chcete zažít pestrou směs nálad, pocitů, dějů, zvuků, barev, chutí a vůní? Pak neotálejte. Dopřejte si nevšední kulturní zážitek a navštivte 16. Filmový festival Fakulty informatiky Masarykovy univerzity!

Podívejte se, s čím se na Masarykově univerzitě v Brně soutěžilo v roce 2015:

Foto: Filmový festival Fakulty informatiky Masarykovy univerzity