(Po)vánoční soutěž o DVD s HCE – 4. kolo

26.1.2014 at 10:36  •  Posted in Novinky by

Už měsíc jsou Vánoce minulostí, ale my ještě budeme obdarovávat.

 

První kolo bylo, když městy chodil Mikuláš doprovázený andělskými chorály a pekelným brekeke, pokračovali přes advent a ještě teď dvě kola zbývají. Ve spolupráci s filmovým distributorem H.C.E., který v kinech uvádí snímky Jen 17 a Sviňák, jsme pro vás připravili VELKOU (PO)VÁNOČNÍ SOUTĚŽ o atraktivní filmové tituly na DVD! Pečlivě jsme vybírali z více než 700 filmů, abychom potěšili fanoušky různých režisérů, herců a žánrů.

Jak soutěžit

Soutěžíme (pouze) na našem facebookovém profilu. Podmínkou je, abyste zodpověděli soutěžní otázku. Čtvrté kolo soutěže trvá od 26. ledna 2014 do 1. února 2014 a soutěžíme o dva speciálně vybrané snímky, které získá jeden výherce – první film je Stáhni mě do pekla (2009), kterým se Sam Raimi na chvíli vrátil k nevážným hororům, a druhý pak historický Centurion (2010) s Michaelem Fassbenderem. Soutěžní otázku naleznete na našem Facebooku.

Vylosovaní výherci budou kontaktováni.

Specifikace disků naleznete na stránkách H.C.E.

Hodně štěstí!

Podmínky soutěže

DVD zasíláme doporučeně většinou do dvou týdnů po zveřejnění jména výherce a pouze na adresy v ČR. Po dohodě je možné osobní předání v Praze. Po vyhlášení výherce pošle co nejdříve svou poštovní adresu na redakční e-mail moviescreencz(zavinac)email.cz. Adresa bude využita pouze pro účely zaslání výhry a nebude předána třetí straně. Na výhru nevzniká žádný právní nárok a není možné vymáhat finanční náhradu. Každý účastník může za celou soutěž vyhrát pouze jedenkrát, může však soutěžit celá rodina. Ze soutěže jsou vyloučeni členové redakce a jejich rodinní příslušníci. Falešné profily budou z losování vyřazeny. Pokud máte dotazy, obraťte se na nás.

 

Tags: ,