Soutěž o volné lístky na filmový festival Be2Can

3.10.2014 at 21:03  •  Posted in Svět filmu by

Zažít Berlín, Benátky a Cannes v jednom městě? O letošním říjnu je to možné. Festival Be2Can nabízí vybranou filmovou pochutinu.

 

SOUTĚŽ UKONČENA, GRATULUJEME K VÍTĚZSTVÍ DANIELOVI A MARTINOVI. VÝHERCI BYLI KONTAKTOVÁNI.

 

První ročník filmové přehlídky Be2Can, jejíž název v sobě ukrývá názvy nejvýraznějších evropských filmových festivalů, odstartuje už v pondělí 6. října a v několika pražských kinech a také v kinosálech v Českých Budějovicích, Brně a Zlíně. Právě do kina Evald na Národní třídě v Praze některé z našich čtenářů pozveme, protože jsme spolu s pořadatelem festivalu distribuční společností Film Europe a společností 2media přichystali soutěž o volné vstupenky na libovolné představení z programu kina Evald.

Toto komorní pražské kino sice najede na festivalovou vlnu až od čtvrtka 9. října, ale výběr je pořád lákavý. Ukrajinský Kmen fascinující svým provedením beze slov a zvuku, ruský Leviatan odvážně kritizující korupci politiků, Sils Maria s Kristen Stewart, Juliette Binoche a Chloë Grace Moretz, švédská Vyšší moc o lavině, která pouze zavalí vztahy v rodině, nebo poslední výtvor Davida Cronenberga Mapy ke hvězdám. A to pouze vypichuji ty nejatraktivnější. Zobrazte si celý program!

Zúčastnit se naší soutěže je lehké, k vítězství už bude zapotřebí i štěstí. Hrát můžete prostřednictvím (a) našeho MS facebookového profilu nebo pomocí (b) e-mailu. Trvání soutěže je od 3. do 7. října 2014 (do 19:00). Z přijatých odpovědí vylosujeme dva výherce, kteří získají po dvou volných vstupech.

Otázka, na kterou musíte správně odpovědět, abyste byli zařazeni do slosování, zní:

Který český film je spolu s festivalovými novinkami součástí letošního programu Be2Can určeného pro promítání v kinech?

Nápovědu naleznete na oficiálních stránkách festivalu: http://www.be2can.eu/cz/filmy

Výhercům se hned 8. října ozveme, abychom se domluvili, které představení si vyberou. Odpovídat můžete buď do komentářů FB příspěvku o této soutěži, nebo emailem na moviescreencz@email.cz, do předmětu napište Be2Can.

Hodně štěstí!

Podmínky soutěže:

Na výhru nevzniká žádný právní nárok a není možné vymáhat finanční náhradu. Každý účastník se může do soutěže zapojit jenom jedním hlasem, může však soutěžit celá rodina. Ze soutěže jsou vyloučeni členové redakce a jejich rodinní příslušníci. Duplicitní profily budou z losování vyřazeny. Pokud máte dotazy, obraťte se na nás.

Adam Fiala